Fotoodmładzanie (PDT + MIKROPRĄDY)

Aparat posiada 4 kolory fotonu (czerwony, zielony, niebieski, żółty). Kolory można dowolnie zmieniać oraz konfigurować falę światła (fala stała lub impulsowa - z modulowanym czasem impulsu i przerwy). Mikroprądy o zmiennym natężeniu można używać jednocześnie z działaniem PDT.

PDT za pośrednictwem energii fotonicznej aktywuje cząsteczki fotoreaktywne w celu wytworzenia wolnych rodników stymulujących metabolizm komórkowy i naprawę tkanek. Odnawia skórę, jest pomocna w leczeniu trądziku, zamazywania blizn, działa przeciwbakteryjnie.

MIKROPRĄDY to rodzaj elektrostymulacji, dzięki której niezwykle aktywnie pobudzają odbudowę włókien kolagenu i elastyny, wygładzają skórę, zwiększają kurczliwość włókien mięśniowych, oraz usprawniają wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody. Poprawiają cyrkulację krwi i limfy, co wpływa odżywczo i dotleniająco. Przyspieszają rozkład kwasu mlekowego i substancji odpowiedzialnych za odczuwanie bólu (bradykininy i histaminy), zwiększają proces syntezy protein i przyspieszają proces zdrowienia tkanek. Mikroprądy poprawiają estetykę wyglądu skóry, która staje się gładsza i jaśniejsza. Posiadają właściwości regeneracyjne, oraz wzmacniające metabolizm skóry i tkanki mięśniowej. Pod wpływem prądów następuje przyspieszenie odnowy komórkowej o 35% (regeneracja skóry następuje 3,5 razy szybciej). Działanie liftingowe jest długotrwałe i efektywne. W okresie pomiędzy zabiegami w skórze zachodzą procesy naprawcze i lecznicze. Zwiększa się ilość kolagenu, elastyny i innych ważnych dla zdrowia skóry substancji (kolagenaza, receptor hialuronowego prokolagenu).

© 2017-2019 Sekret Urody. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed By JoomShaper