Darsonval

Działanie prądu d`Arsonvala:

  • bakteriobójcze
  • rozgrzewające,
  • przeciwzapalnie
  • przyspiesza przemianę materii, przez co zwiększa absorpcję substancji leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych
  • koi podrażnienia
  • korzystnie wpływa na proces gojenia ran oraz przemiany materii
  • skóra jest odświeżona, oczyszczona i zregenerowana
  • poprawia się ukrwienie skóry
  • ściągają rozszerzone pory oraz hamuje się wydzielanie łoju

Aparat darsonval (nazywany w niektórych firmach derma wand) to wytwarzające przy pomocy leczniczych mikroprądów Darsonvala ozon (O3) urządzenie do pielęgnacji ciała, twarzy i skóry głowy. Silne działanie bakteriobójcze ozonu powoduje, że doskonale usuwa bakterie z powierzchni skóry, przeciwdziała łojotokowi i wypadaniu włosów, przyspieszają przemianę materii w tkance skórnej. 4 peloty dają doskonałe możliwości penetracji w trudno dostępnych miejscach a pelota „grzebień” pomoże oddziaływać na skórę głowy oraz zamykać łuski włosów.

Wpływ ozonu na skórę i ciało od wielu lat wykorzystywany jest w rehabilitacji i salonach piękności na całym świecie. Większość kosmetyków zastosowanych po masażu aparatem darnsolval wchłania się w skórę wielokrotnie skuteczniej co sprawia, że doskonale uzupełniają i potęgują one działanie aparatu.

Darsonval jest przełomowym rozwiązaniem w dziedzinie profesjonalnej, kosmetycznej pielęgnacji skóry. Stosowany tylko kilka minut dziennie może sprawić, że zasadniczo poprawi się wygląd twojej twarzy. Twoja skóra może stać się zdrowsza, gładsza i piękniejsza a przebarwienia rozjaśnią się.

Darsonval działa na kilku poziomach, wytwarza cząsteczki wzbogaconego tlenu, który stanowi jeden z najskuteczniejszych środków oczyszczających i dezynfekujących, co powoduje że jest jedną z najskuteczniejszych terapii antytrądzikowych, stymuluje procesy złuszczania się martwego naskórka, dotleniania skórę i przywraca promienny wygląd. Podczas zabiegu wytwarzany ozon daje zapach powietrza po burzy.

Darsonval pomaga w naturalnym procesie złuszczania się starego naskórka. Dotlenienie i wzmożone krążenie powoduje lepsze odżywienie skóry, co w naturalny sposób ją oczyszcza, wygładza bruzdy i zmarszczki oraz likwiduje przebarwienia a twoja skóra już niedługo stanie się bardziej jędrna i gładsza, a ty będziesz wyglądać młodziej. Efekty zabiegów będą widoczne już po kilku tygodniach stosowania prądów Darsonvala.

© 2017-2019 Sekret Urody. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed By JoomShaper